FAQ

Časté dotazy

Poštovné a doprava

Zpracovaná přáníčka a narozeninové noviny (a to, co bude obsahovat stírací samolepky nebo potřebuje další zásah po tisku) posílám pomocí Zásilkovny. Výrobky na zakázku posílám jako tisková data s veškerými instrukcemi, jak dílo dokončit. Ušetříte tím peníze za poštovné i čas, pokud dárek potřebujete do určitého termínu. Zároveň nabízím i možnost osobního vyzvednutí v Kutné Hoře (dle domluvy) nebo přímo na adrese Ostašova 514, Kutná Hora. Termín vyzvednutí si prosím domluvte e-mailem (barbora@nykodymova.com) nebo pomocí SMS/hovoru na číslo 605 128 917. Jsem flexibilní a ráda vám vyjdu vstříc. 

Jak to funguje s úpravou na míru?

Všechny narozeninové noviny i produkty na zakázku dělám speciálně na míru. Z toho důvodu se pouštím do práce až po obdržení platby. Po uhrazení platby se vám ozvu s případnými doplňujícími dotazy a e-mailem vám pošlu hotový náhled. Pokud budete s návrhem spokojeni, pošlu vám tisková data a instrukce jak dál. 

Pokud se vám dílo nebude líbit, je potřeba specifikovat, co se vám líbí/nelíbí, a na základě vašich poznámek udělám v rámci ceny korekturu. Pokud ani poté nebude dílo z vaší strany dle představ, mohu si účtovat poplatek za vícepráci. Z tohoto důvodu doporučuji nejdříve si dobře rozmyslet, jakou máte představu, a dostatečně podrobně ji popsat ve formuláři. Také je dobré si prohlédnout moji tvorbu a posoudit, zda vám vyhovuje styl, kterým tvořím. Mohu zaručit, že z hlediska grafických pravidel, typografie, teorie barev a přípravy pro tisk bude práce odvedena správně. Pak je to jenom o stylu, který preferujete a máte rádi. Věřím, že najdeme společnou řeč i ideální řešení. 

CO KDYŽ NEMÁM PŘEDSTAVU, CO CHCI?

I to je možné a od toho tu jsem já, abych vám s tím pomohla. Díky mnohaletým zkušenostem s klienty z různých odvětví věřím, že nebudete zklamaní a najdeme ideální dárek.

JAK JE TO S TEXTY A OBRÁZKY, KTERÉ VÁM POSKYTNU?

Nejsem copywriter a není v mých časových možnostech, abych texty kontrolovala nebo doplňovala interpunkci. Prosím tedy, abyste posílali již hotový text. Za případné korektury si mohu účtovat poplatek. Co se týče obrázků, které budete chtít implementovat do grafiky, potřebuji vždy tiskovou kvalitu, což je 300 DPI. Protože chápu, že je občas obtížné zjistit, zda podklady splňují všechny parametry, můžete mi poslat více fotografií a obrázků, které máte. V případě, že ani jeden z vámi zaslaných podkladů nebude podmínky splňovat, budu vás kontaktovat a navrhnu jiné řešení nebo upozorním na sníženou kvalitu při tisku, za kterou již nemohu ručit.

CO KDYŽ TO POTŘEBUJI CO NEJDŘÍVE?

Pokud se termín oslavy nebo darování blíží mílovými kroky, před objednávkou mě kontaktujte a zeptejte se na aktuální časové možnosti. Pokud to bude reálné, potvrdím vám zrychlenou tvorbu zakázky a počkám na úhradu. V těchto případech si mohu účtovat poplatek za rychlou zakázku. To se ale dozvíte dopředu před objednávkou, a můžete tak zvážit, zda do toho půjdete.